Novinky

HSS PM Vysoko výkonné vrtáky

​​Vrtáky PSV  z materiálu HSS-PM sú vyrobené z kvalitnej práškovej ocele s viacvrstvovým povlakovaním. Dosahujú extrémne hodnoty presnosti polohy vŕtania a stability nástroja ( 15 mic).Originálny materiál, špičkový povlak a unikátna geometria ostria umožňujú široké možnosti použitia vrtákov od konštrukčných ocelí cez zušlachtené ocele, nerezové ocele, ocele na formy, zliatiny hliníka a neželezné materiály.Vysoké výkony a dlhá životnosť sú hlavnou prednosťou týchto vrtákov.Do priemeru 6,00 mm je možné dodávať rozmerovo po 0,01 mm.Pre podrobnejšie informácie o celom sortimente Vám radi poskytneme na uvedených kontaktoch.

Regulačný ventil GASIQ - Optimátor na úsporu ochranného plynu

Optimator ELGA je regulačný ventil ochranného plynu, ktorý bol navrhnutý za konkrétnym účelom – redukovať náklady na ochranný plyn.  Zvýšená kvalita zvárania je výsledkom plynulého kontrolovaného prietoku ochranného plynu počas zváracieho procesu, predovšetkým však v dobe štartu a „nábehu“. Optimator je k dispozícií v dvoch rôznych základných prevedeniach. Buď pre pripojenie k tlakovej fľaši, alebo ako súčasť systému. K dispozícii sú aj uzamykateľné verzie. Optimátor dokáže ušetriť až 20 - 40% plynu. Za rok to môže byť až 4.000 EUR. Úspory závisia od typu zvarov. Pozri priložené PDF a web.

NOVÝ NC SKLADOVACÍ SYSTÉM

​Originálny skladovací a transportný systém pre obrábacie a vysekávacie stroje.

Viac informácií nájdete v kategórii " DIELENSKÝ NÁBYTOK" v sekcii " CNC NÁBYTOK PRE UKLADANIE NÁSTROJOV".


CHYTRÝ NÁBYTOK

​Náš dielenský nábytok je opatrený plastovými informačnými štítkami, ktoré obsahujú QR a NFC technológiu, ktorá vás prostredníctvom čítačky spojí s virtuálnym svetom nášho dielenského nábytku.

Jednoducho priložíte tablet alebo telefón s aplikáciou na čítanie QR kódov a dozviete sa online ako poskladať nábytok podľa manuálu alebo ako sa o nábytok starať prípadne s bezpečnostnými pokynmi o jeho používaní.


Separácia a ochrana hubíc pre zváranie bez silikónu

Výkonné separačné sety pre ekonomické a ekologické zváranie.​

KINEX katalóg meradiel 2018

​Katalóg meradiel KINEX pre rok 2018.

Vysoká kvalita

Dodaváme nástroje len od renomovaných výrobcov

Rýchla dodávka

Máme na sklade viac ako 10 tisíc položiek a nástrojov

Zákaznická podpora

Poradíme Vám pri výbere vhodných nástrojov, technológie a optimálnych rezných parametrov

Panas - údržba      

V našej ponuke sú taktiež špeciálne a údržbové mazivá nielen pre strojársky priemysel.